sobota 6. října 2012

Ano, jsem líná :))

Nehorázně, nehorázně jsem líná. Nevím proč se ve mně vzala ta nechuť, ale nějak nemůžu Lařinu encyklopedii otevřít. Lara pořád váhavě stojí v Pacifiku u kajaku, ne a ne do něj nasednout, protože na Tomb Raider začal padat prach.

Nastal ale čas hru oprášit a znovu se do toho s vervou pustit. Nebudu se vymlouvat ani na to, že jsem nemocná (tím spíš bych se mohla věnovat blogu), ani na to, že nemám čas (jak to, když jsem nemocná?) ani na to, že mám práce s novým blogem (ale no tak... koho to zajímá?).

Takže zítra můžete očekávat konečně slíbenou šifru. Vlastně ani nevím, jestli zářijovou nebo říjnovou :) Zkusíme to nějak spojit do jednoho.

I tak ale díky stále za vaši návštěvnost, pokud jste se potichu radovali, že končím s blogem, pak vás asi zklamu :) Ale znám to - září a březen je u mě vždy období útlumu a pak se do toho zase pustím. Však nový TR je na cestě!

9 komentářů:

 1. Skvělé, ty jsi ta nejlepší blogerka na světě tvoje články jsem schopný předčíst 1000 za sebou pokračuj, jen tak dál.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně nejvíc můžu furt dokola číst: Střípky štěstí, ranní káva a zázraky v sídle Croftů. Ten příběh byla střela do černého ;) :)

   Vymazat
 2. Aj ja som lenivý :P Môj blog spí zas dobre dlho :D Ale chcel by som niečo s ním zasa podniknúť :D no uvidím ako moc lenivý som :D

  OdpovědětVymazat
 3. Ach jo, doufám, že jsi neskončila, těším se na další články, opravdu dobrý blog. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ahojky Žanetko, po roce se konečně vracím na blog a budu moc ráda když se na něj mrkneš :). Kaki

  OdpovědětVymazat
 5. Tak jako, přes půl roku nic, moc se bojím, že jsi skončila, doufám, že ne. Já osobně sem chodím často kontrolovat, jestli tu něco nepřibylo a rád si zopakuji i staré články.

  OdpovědětVymazat
 6. ale neee, už je to skoro rok co tu nic nepřibylo. prosím neříkej že už na to fakt kašleš ? :(

  OdpovědětVymazat
 7. :D :D jen se musím smát, protože to mám stejné :-) ono vlastně u mě už ani není co přidávat, ale fotek je straaašně moc, a mám období odhodlání, a pak období "útlumu" :D ale taky to nezahazuju, a je fajn, že ty taky ne ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No protože když se na to podívám, tak vidím, že by to byla hrozná škoda, kdybych se na to vykašlala... Ale obě víme, o čem mluvíme :)

   Vymazat