neděle 1. dubna 2018

Render k chystanému Tomb Raideru

Navigace: Shadow of Tomb Raider - Archiv novinek

Dobrá... Jsem trochu pozadu, to přiznávám. Tomb Raider (2013) teprve hraju (a koukám na to jak tele na nový vrata) a o Rise of Tomb Raider si mohu nechat jenom zdát. Natož nějaký Shadow of Tomb Raider, možná až si Jeanette konečně koupí nějakou tu slušnou konzoli.

Nicméně... tento nový render vypadá velice slibně! Na Laře si nejde nevšimnout náznaků ke starým dílům - tričko nápadně připomíná to, které měla Lara v klasickém outfitu z Underworld. Zároveň ale zůstáváme duchem u nových TR - cepín a luk jsou s námi pořád. Zikkurat v pozadí zavání nějakou zrádnou a zákeřnou hrobkou, což je jedině plus.

Shadow of Tomb Raider má zakončit trilogii, kterou započal Tomb Raider (2013) a pokračovala titulem Rise of Tomb Raider. Mám pocit, že nový render vyvolává víc otázek než odpovědí. Každopádně je jisté, že se máme opět na co těšit!
______________________

Zpět k rozcestníku Archiv novinek

2 komentáře:

  1. Hej, tak to máme s tím hraním uplně stejný :D teda až na to, že ty hraješ i "starou Laru" já jsem taky skončila u TR 2013! Rise of ještě nemám ani koupený...a nově chystaný, taky si můžu nechat zdát :D Jinak jsem nehrála třeba takové Anniversary, Legend si už skoro nepamatuji a AoD mi spadlo někde před finálovkou :D Jsem zvědavá, kdy se k tomu hraní zase dostanu ?!

    OdpovědětVymazat
  2. No u me je to spis srdcovka 😊 a Rise bude možná hednou... jestli bude novy playstation 😀

    OdpovědětVymazat