neděle 21. září 2014

Březen 2014: Vaše nejoblíbenější sídlo?

Už jsme si jich prošli tolik... Patří k Tomb Raideru stejně neodmyslitelně, skoro jako k moři sůl, jako hvězdy k noci, jako plající vášeň k žhavé lásce. Lařino sídlo. A nejen jedno... S každým novým dílem jsme nejenom čekali na nové dobrodružství, ale i na to, jakými změnami prošlo, kolik místností a hádanek přibylo, co vše si budeme moci zkusit.

Byli jste radši v Surrey nebo v Cornwallu? Radši jste řádili na dráze nebo se potulovali uvnitř zámku a prohlíželi si skvostné vybavení? Nebo jste se snažili dostat na střechu a odkrýt nějaké bugové tajemství? Na to jsem se naposledy ptala v anketě...

Jak dopadla?
No, vy jste klasici :) Tentokrát se možná zúčastnilo málo lidí, nicméně o to víc se utvrzuje názor, že sídlo v TR3 bylo prostě vyvedeno k dokonalosti. Samozřejmě že i já ráda řádím v Cornwallu a kochám se pozemkem i vnitřkem krásného obydlí, ale i u mě Surrey, červená čtyřkolka a Winston v maskáčích bránící se tácem od čaje prostě vítězí na plné čáře... V žádném jiném zámku jsem nevydržela pobíhat tolik hodin, protože bylo neuvěřitelně vzrušující probíhat něčím zároveň dávno známým, ale současně úplně novým...

Příští anketa je z jiného soudku. Jak jste na tom s kreativitou? Vytváříte fan tvorby týkající se tematicky TR? Nezapomeňte, že byť jen psaní blogu se do toho počítá... Kolik času u toho strávíte? A zabýváte se i jinými fan arty?
___________________________

Navigace: Vyhodnocení anket

sobota 20. září 2014

Z očí do očí Laře Croft.

Myslím, že je to snem nejednoho z nás. Aby stála u nás doma a mohli jsme se jí dívat zpříma do očí. Nemusíme jen obdivovat její pozadí na obrazovkách našich herních zařízení. Bude u nás stát, v přesné podobě a velikosti, jenom bude možná poněkud... dutá.

Fanynka s přezdívkou Sabi96 vytvořila pro fanoušky TR unikátní papercraft, který jim umožní si Laru Croft sestavit z papíru v životní velikosti. Jenom vás upozorňuji předem na velkou spotřebu materiálu. Bude to stát hodně papíru, barvy do tiskárny, lepidla... a hlavně hodně nervů.

Já ji nemám kam dát. Ale vám přeji hodně štěstí :) Následujte odkaz a stáhněte si soubor ve formátu PDF nebo PDO.
____________________________

Navigace: Kuriozity ze světa TR, Užitečné downloady pro vás