neděle 2. března 2014

"Exploring is my drug."

Tentokrát nádherný fanart od jedné z českých fanynek. Kaki ve svém wallpaperu jasně dokazuje, že v jednoduchosti je ukryté to největší kouzlo. Ačkoliv použila dva zdánlivě úplně obyčejné obrázky, krásnou kompozicí a kontrastem udělala z wallpaperu jedinečné dílo, které krásně vystihuje atmosféru hry. Jen tak dál!
__________________________

Zpět k rozcestníku TR - Zajímavosti

Navigace: Unikátní fan tvorby

sobota 1. března 2014

Únor 2014: Kolik času trávíte s Larou Croft?

Byla jsem docela příjemně překvapena, když jsem zjistila, že můj web nenavštěvují žádní blázni, nýbrž lidé, kteří ví, kde končí meze jejich hraní. :) A myslím, že k nim taky patřím, za což jsem docela ráda. Ono by vám totiž jinak nezbylo moc času číst Lařinu encyklopedii, kdybyste se od TR neodtrhli, takže ten jeden hlas v anketě možná taky nebude zase takový blázen :)

Na druhou stranu mě těší, že sem nechodíte jen tak náhodou. Poslední dvě odpovědi nepoužil vůbec nikdo.
Nejvíc čtenářů má sice TR opravdu velmi rádi (a já se jim vůbec nedivím), ale znají své meze a ať už sedí u PC, PSPček nebo PlayStationů, ví, kdy to mají vypnout a jít do školy nebo do práce a splnit základní lidské potřeby. Mezi ně (snad a doufám) patřím i já.

Odpověď s druhým největším počtem hlasů říká, že máte Laru velmi rádi, ale máte spoustu jiných zájmů, hádám třeba sport, četbu, filmy nebo jiné hry či kreslení a další vaše výtvory. Jen tak dál a nadále u Tomb Raideru odpočívejte!

No a třetí místo zaujmuli blázni do Lary. Respektive jeden blázen :) Jeden hlas totiž udělal z této odpovědi bronzovou. Takže vítej na Lařině encyklopedii a dál prozkoumávej krásný a úchvatný TR svět. Ve své podstatě jsme tak trošku blázni všichni :) Já teda určitě.

Díky za hlasy a těším se u březnové ankety, ve které můžete hlasovat už teď - uvařte si kávu, vyrazte do Surrey a prozraďte mi, které ze sídel Croftů navštěvujete vůbec nejraději?
______________________

Navigace: Vyhodnocení anket

Divocí domorodci, ztroskotalí vojáci i jedovatí salamandři - vítejte v exotické kráse Jižního Pacifiku!

Už sis prošla exotickou a jedovatou poušť, plechový Londýn i písčitou Nevadu. Chystáš se do divokého Jižního Pacifiku. Může tě tam na každém druhém kroku potkat smrt, ale tobě je to jedno. Tvá sbírka artefaktů není kompletní. Ještě ti chybí Element 115... A cesta vede přes dlouhé řeky, vesnice divokých domorodců i hromadu nebezpečných zvířat jako vystříhnutých z Jurského parku...

Tak musím uznat, že jsem se s chutí pustila do mé nejoblíbenější mise v TR3. Líbí se mi, jakým způsobem jsou vytvořené a propracované levely, líbí se mi ten adrenalin, že člověk utíká každé pasti i Lařin outfit je mi moc sympatický. Mně se teda bílé triko vždycky hned zašpiní a to ani nemusím být v Pacifických mořích, Lara ho má stále jako z pračky. Jednou se jí musím zeptat, jak to dělá. Pochybuji, že by tamní vody byly tak čísté. Nebo se pletu?

Už od začátku se s vámi v Jižním Pacifiku mazlit nebudou. Jiný kraj, jiný mrav. Tady vás nepozvou k čaji a sušenkám, nenabídnou kávu nebo chléb a sůl. Vyběhnou na vás s kopími a jedovatými šipkami třeba rovnou ve dvou nebo ve třech. Lara moc dobře ví, proč mít pistole připnuté k nohám...

Level Coastal Village se dá projít dvěma způsoby. Buď budete poctivě sbírat růžové kameny a ty následně vložíte do zámků a projdete děsivým chrámem, anebo si trošku zapodvádíte, zajistíte, aby ostny ve slunečním chrámu zajely a sklouznete se k domorodcům po dlouhé skluzavce. Osobně nevolím pravidelně ani jednu z taktik. Jednoduše když si chci hru užít, poctivě přeskáču ze stromů na střechu chrámu a posbírám kameny, když chci trochu vyzrát nad enginem, volím možnost číslo dvě. Tentokrát jsem ji zvolila také. Moc jsem se totiž těšila na svůj nejoblíbenější level ze hry - Crash Site.